Nadruki i hafty

Nadruki

Zamawiając odzież możesz nam zlecić wykonanie na niej nadruków reklamowych.

Nadruki wykonujemy metodami:

– flex
– sitodruk
– haft komputerowy

W zależności od wielkości zamówienia możliwości technicznych doradzamy najbardziej ekonomiczną metodę nadruku.


Nadruki FLEX
Nadruk powstaje poprzez wgrzanie w materiał specjalnej folii wycinanej na ploterze. Charakteryzuje się idealnym kryciem materiału i wysoką trwałością. Wykorzystanie folii wiąże się z brakiem możliwości uzyskania przejść tonalnych. Idealne rozwiązanie do nadruków loga lub napisów na odzieży roboczej, T-shirtach i koszulkach polo.

Minimalne zamówienie – 5 nadruków


SITODRUK
Nadruk powstaje poprzez przeciśnięcie farby przez uprzednio przygotowany szablon – matrycę (siatkę rozciągniętą na ramie). Metodą sitodruku można uzyskać nadruki jedno- i wielobarwne na materiałach typu: papier, tektura, folia, tkaniny. Wykonane nadruki cechują się bardzo dużą wytrzymałością oraz niską ceną jednostkową. Ze względu na konieczność wykonania dla każdego koloru osobnej matrycy sitodruk jest opłacalny przy dużych nakładach oraz gdy planuje się kolejne dodruki (po oczyszczeniu matrycę można wykorzystać ponownie).

Minimalne zamówienie – 30 nadruków.


Opracowanie projektu
Opłata nie dotyczy sytuacji, kiedy klient dostarcza projekt nadruku w formacie *.cdr (w tzw. „krzywych”) bądź kiedy nadruk jest zwykłym napisem wykonanym w oparciu o ogólnodostępną czcionkę.

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij